| xLupx a întrebat:

Hi! puteti sa imi spuneti niste animeuri cu fooooarta multa dragoste?
dar nu(Kaichou wa maid-sama, Ayashi no cere, Kimi Ni Todoke 1 si 2, Itsura na kiss, Elfen Liad, Suzuka, Tokyo Mew Mew, B gata K hei, Bokura ga Ita) le-am vazut dar daca stiti animeuri in genurile astea spuneti-mi va rog funditaxD

3 răspunsuri:
| ღAncaღ a răspuns:

Lovely complex :X este unul dintre favoritele mele anime-uri si de asemenea si nanalove struck >_< vizionare placuta!

| mariamarybu a răspuns:

Ce zici de Nana? e si serial japonez dar e si anime
sAU poate kamichu-zeita scolarita? nu prea e de dragoste dar e super tare, iar mie imi place mult

| ĐємσиiquєΑиgєl a răspuns:

Iti recomand : kimi ni totdoke, Uraboku,Skip beat,Fruits basket, Tonagura, Paradise kiss,Eden of the east, Special A, Lovely complex,Hight scool of dead,Rosario vampire,Princess lover,Sankarea,Guilty crown,Ouran high school host club, Clannad, B gata h kei, Kampfer, Kimi kiss pure rouge pe aste le-am vazut si mi sau parut destul de romantice. Mai sunt si :Sukitte ii na eu, tonari no kaibutsu-kun si kami sama hajimenashita dar astea 3 sunt ongoing si apare in fiecare saptamana cate un ep nou. sper ca te-am ajutat