| iubitica_2607 a întrebat:

Hi...raspuns rapid=fundita

am o intrebare la care sper sa raspundeti rapid si binentales primul raspuns care ma ajuta primeste fundita...
dacaa cumva am descarcat o poza de pe facebooku'l cuiva lui o sa ii apara pe rofil sau la poza respectiva sau se va vedea pe profilul meu?
pliz pliz raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Nu! el nici macar nu va sti ca tu ia-i luat poza:p

fundita?:X

9 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Bună.
Acea persoană nu are cum să afle că ai descărcat poza. Dacă persoanele respective ar ști că ai descărcat poza nimeni n-ar face asta, crede-mă.
Sper că te-am ajutat!

| Ðianna a răspuns:

Nu,nu se va vedea happy

| looolliika a răspuns:

Nu! nu se va vedea nimic oh go on stai linistit... si eu descarc poze de la multe persoane dp facebookwinking

| IwasHere a răspuns:

Nu!happy stai linistita nu va vedea nimeni! nu va fi postat nicaieri! am descarcat si eu poze si nu se vedeau nicaieri ca am descarcat poza respectivawinking FUNAbatting eyelashes!

| VannEe a răspuns:

Nu apare niciundehappy

| andreea_3445 a răspuns:

Nu o sa apara. poti descarca linistit!winking

| JOJO19 a răspuns:

Nu...straight face nimeni nu stie ca tu ai descarcat acea poza big grin

| SweetyCandy a răspuns:

Pe profilul tau nu apare sh acelei persoane...sh eu descarcat si nu am vaz nimic...deci.rasp este Nu

| Alexandro9050 a răspuns:

Nu va sti nimeni ca ai descarcato