| FurMoon a întrebat:

Buna,TPU! Daca i-am dat cuiva block pe skype, imi poate vedea statusul? Cel mai rapid raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Deci nu iti poate vedea statusul dar daca e sa fii intr-o conferinta si sa il adauge pe el cinea acolo. te poate vedea si vorbi cu tine, dar el daca te cauta nu te poate gasi happy!

1 răspuns:
| Sorinutsu a răspuns:

Salut, daca la block ai bifat si optiunea sa stergi din lista acel contact, nu te va vedea, si daca da click dreapta pe tine intr-o conferinta, nu cred ca mai vede. bafta!