| Andrreachiriac a întrebat:

Hi! so...cum pot sa imi mai prind parul la scoala? pur si simplu m-am saturat sa-l prind numai in coada, coc sau impletit :-s vreau ceva mai nou, mai la "moda" :p parul meu este ondulat, mediu si foartee da' foarte des, ahhh si il urasc sad
idei ceva? si vreau si poze daca se poate. funda! happy

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Bună
îți dau 2 videoclipuri, sunt vreo 15 coafuri foarte interesante și ușor de făcut. Sper că te-am putut ajuta

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

2 răspunsuri:
| Ðξξð a răspuns:

Http://www.calificativ.ro/......gle.ro/url sper ca ti-am fost te folos... funda? :x

Răspuns utilizator avertizat