| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! am 2 intrebari` 1.Saptamana viitoare e ziua mea \:d/ si nu stiu unde sa mi. o tin adica ori acasa ori la o pizzerie cu colegii [evident] ` :Xdak mi. o tin acasa vom fi doar noi si cu muzica si alea alea iar la o pizzerie nu o sa fie muzica nujt ce... sau cat sa dansam deci nujtstraight face2.cam ce"meniu"as putea avea stiti asa ca mai mult vom dansa dar va fi si mancare[daca mi. o tin acasa]eu m.am gandit pentru inceput la ceva aperitive pizza tort alceva?[Dau Funda! si vot]Precizez ca fac 15 ani \:/

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Eu zic sa o ti acasa,cu muzica,si la inceput asa sa faci niste sandvisuri,apoi s sa comazi pizza,in afara de asta sucuri si prajituri, covrigi, fursecuri.Si sa faceti si voi in afara de dansat toata ziua niste jocuri,ca poate va plictisiti sa tot dansati, asa mai spre final sa jucati remi carti, sau alte chesti.