| bilalala a întrebat:

Hello! Am o maare dilema. Pe 28 mai (peste mai putin de 2 saptamani) implinesc 15 ani. Vreau sa imi fac ziua cu colegii si chiar nu stiu unde! Mi-ar placea intr-un local unde sa putem sa mancam ceva, de ex o pizza, cu muzica (poate chiar dj) si sa putem sa dansam. Stiti vreun loc de genul asta?

3 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu ai spus de unde esti. happy

| mistakeofyourlife a răspuns:

La un restaurant mai de cartier gen : Azzuro sau la o pizzarie. eventual puteti sa mergeti in Afi Cotroceni unde va plimbati, vedeti un film, mancati. La multi ani! (ziua mea e pe 24 laughing )

| bilalala explică:

Sunt din bucurestibig grin