| mirabeluska a întrebat:

Hi TPU...am si eu mica mare problemahee hee
stiti destul de bine ca maine incepe sksi ca azi toata lumea e in pregatiri.asta fac si eu acum...imi aranjai tot numai ca nu stiu cum sa imi fac unghiile la mainicrying
ma imbrac in blugi de culoare mai inchisa, tenesi si o bluzadinaia mai larga(nu mulata) alba cu potzin negru si pete de mov...
la picioare imi facui manichiura frantuzeasca, dar la maini nu imim iese chiar asa de binesad...am unghii patrate si nu foarte marisad. nu vreau ceva extravagat sau prea sa iasa in evidenta... e prima data in scoala aceea si nu vrea sa ma ia profesorii rau l; a ochi.st in clasa a IX-abig grin

fetele cred ca o sa ma ajute la aceasta intrebarewinking

mz anticipat si primiti funda is voturi:*:*:*

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Incearca un crem frumos cu un model dragut happy.

| simonica57 a răspuns:

Poti sa le faci mov sau negre sau albe daca nu dati cu lac si atat

| Eveeee a răspuns:

Pai poti sa ti le faci asa simplu cu alb toata unghia si asa ceva linii sau ceva model pe el cu negru happy funDa?

| Patrăţel a răspuns:

Vai ce dilema, lac de unghii incolor sau o oja culoarea pieli/crem.