| DungaRosie a întrebat:

Hi TPU... Ce vestimentati pot purta la scoala? P. S : 15 ani, imi plac mult camasile

Răspuns Câştigător
| Laurici :x a răspuns:

Eu, de obicei port blugi, sau pantaloni negrii, si o camasa cu cravata si o vestuta de blugi peste! fiecare cu parerea luidar asa mi se pare decent la scoala, e o tinuta ca lumea! bravo tie!

2 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Niste blugi skinny, tenesi si camasa si diferite accesorii
e logic.

| Emmeii a răspuns:

Buna. AI putea incerca o pereche de blugi negri, pana. o camasa cu nasturi negri, suflicata la maneci. si o vesta.winking succes.
pa pa love struck