| blackangel96 a întrebat:

Hi TPU cum pot sa sterg un album de poze pe facebook?

Răspuns Câştigător
| biancaa_3285 a răspuns:

Pai dai la fotografi si pe urma dai click pe fotografiile mele acolo sus pe urma dai clik pe albumau care vrei sa l stergi si o sa iti apara toate pozele, acolo sus o sa iti apara editeaza albumu dai click acolo si la stanga de unde scrie salveaza dai sterge albumu

5 răspunsuri:
| communistrat a răspuns:

Dai edit album sh delete tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! ca sa stergi un album pe facebook trebuie sa te duci la albumul respectiv si sub numele albumului scrie De X (albume)si iti zice cand a fost actualizat ultima data si chiar langa scrie Editează albumul dai acolo Si dai Sterge albumul
Iar in engleza :album->Edit Album(langa Updated about...), dai acolo si dupa aia dai Delete Album
Sper ca te-am ajutat.Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intri in albumul pe care vrei sa il stergi. Click pe "Edit Album" ( http://i.imgur.com/eFq4x.jpg ), apoi click pe "Delete Album" ( http://i.imgur.com/wbTWi.jpg ). Iti va aparea intrebarea: "Are you sure you want to delete [numele albumului]?" si ai optiunile "Delete Album" si "Cancel". Click pe "Delete Album" si il stergi sau click pe "Cancel" daca te-ai razgandit.
Sper ca te-am ajutat. O zi buna! :)

| aleczutsu a răspuns:

Trebuie sa stergi fiecare poza in parte din acel album dupa care poti sterge si albumul.

| Puscas_Ancuta_1989 a răspuns:

Va rog mult sa ma ajutati cum pot sa sterg poze de pe facebook