| soraGrime a întrebat:

Hi, TPU!
Deci.Eu am niste ochelari de soare.si vreau sa le scot lentilele. Pot face asta? Daca da, cum sa scot lentilele fara sa le sparg?[sunt ochelari din aia de aviator, in caz ca v-ati scos si voi lentilele].
Multumesc!
Cel mai rapid raspuns primeste 'Inteligent', si, daca este un raspuns bun chiar si funda!'Folositor' celorlaltibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| darkhell217 a răspuns:

Ar trebui sa aiba niste surubele, desfale alea

1 răspuns:
| crystyyoyo a răspuns:

Iti trebuie o surubelnita mica sau ceva asemanator si trebuie sa le desfaci surubelele de pe margine tongue