| ღChloeeღ a întrebat:

Hi TPU! Imi merge foarte greu sims 2, iar calculatorul si netul merg fft repede. Deci de la ce ar fi problema asta? Adica imediat ce intru in jos trebuie` sa astept vreo 2 minute pana se incarca. Cum as putea sa remediez problema? cel mai bun rasp primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| Ionut a răspuns:

Sims 2, cerintele minime :
800 MHz processor
256 MB RAM if Windows XP
128 MB RAM if Windows 98, Windows ME, or Windows 2000

Da-i click stanga pe icoana "my computer", apoi la proprietati si vezi daca ai macar minimul. In privinta internetului, jocurile offline ( fara connectiune la internet, adica fara joc multiplayer) nu cer viteza de internet.
Succes!

1 răspuns:
| xAimeeRO a răspuns:

Am si eu sims 2 si mie imi face la fel asa e jocul. FundiTssa:::;; X?