| poops79 a întrebat:

Hi TPU! M-am indragostit de un baiat la prima vedere, ne-am vazut de 2 ori pentru ca traim departe unul de altul, insa ne-am promis ca vom pastra legatura timp de un an, pentru ca dupa asta vom fi mai aproape. El nu are mobil si nici calculator. Vorbim doar pe fix. Insa in ultimu timp el nu ma suna, l-am sunat eu Luni si am vorbit, cind l-am intrebat de ce nu ma suna, el a spus ca are treburi multe si intra in casa tirziu, si ii e frica sa nu ma trezeasca.Si de atunci incerc sa-l sun in fiecare zi, insa niciodata cind sun nu e acasa. Azi e simbata, si am sunat dimineata si ai lui mi-au zis ca e plecat la cumparaturi, seara l-am sunat iar si nu a raspuns nimeni. Nustiu ce sa mai cred si ce sa gindesc, poate ca la dinsu numarul se inregistreaza si nu vra sa raspunda, voi ce ziceti? Ce sa fac? Chestia e ca sunt inebunita dupa dinsu si nu imi inchipui cum ar fi fara el. Ajutati-ma cu un sfat, va rog!

1 răspuns:
| stefy_4284 a răspuns:

Ceao...gandestete ca nu stati apropate unul de altul,inteleg ca este greu si ca nu stii ce sa faci,dar el are o viata,si stii cum se zice:,,ochii nevazuti,se uita''. Cum nu va puteti vedea des nu tare o sa mearga o reletie, dar incearca sa mai tii legatura cu el daca crezi ca mereita, Multa Bafta!kiss