| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU,(rasp rapid pls)

este o intrebare mai intima:ce se intampla daca penisul iti creste stramb? ce poti face in privinta asta?

PS:am 12 ani

Răspuns Câştigător
| Drag0s_3407 a răspuns:

Nene nu-ti fa probleme, chestia asta depinde cum iti sta in pantaloni mai mult timp. Nu afecteaza viata sexuala. Noroc

7 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

Mori in 2 zilerolling on the floor))

| AndreiZz a răspuns:

LOLlaughing)

| Laura a răspuns:

@AndreiZz, @Gaby, Cineva are două conturi smug.

| Etelca a răspuns:

Nu mai fiti rai.Baiatul isi face griji.Nu sunt baiat ca sa stiu sa iti raspund.Mai bine vorbeste cu unul dintre parintii tai. Poate e ceva care nu e in regula.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mati ajutat f mult...

| Gaby_4244 a răspuns:

Bine a zis AndreiZz mori in doua zilelaughing)))), punetz o in ghipslaughing

| kennythevampire a răspuns:

Nu'ti fa probleme!