| anonim_4396 a întrebat:

Va rog nu radeti de mine:ce pot face in privinta daca penisul imi creste stramb(cam curbat in sus)

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Iete ce stie piticania aialaughing) operator. creste curbat in sus? pai na asa e normal naiba, nu oi vrea sa creasca la stanga sau la dreapta sau in josstraight facestraight face

eu zic ca e perfect normal si nai de ce sa iti faci griji.ai putea sa iti faci griji ca e prea mic big grin dar in fine

| Cherry a răspuns:

Cati ani ai? trebuie sa stii ca penisul nu creste drept ca nu e sulitarolling on the floor
toate penisurile sunt curbate in sus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma nimic, nu mai purta haine stramte pe tine, lenejerie intima mica, eventual noaptea se doarme fara lenjerie intima si...probabil ca te masturbezi des.