| paulll a întrebat:

Hi TPU, sa trecem la subiect.Am 11 ani inaltime:1, 45 greutate:40kg
credeti ca sunt prea scund? sau prea gras? avand in vedere ca aproape toti colegi de clasa au peste 1, 50 uni chiar 1, 70

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

OMG :O la doar 11 ani au deja 1, 70?straight face Sigur nu exagerezi? Si oricum, daca esti acum mai scund ce? Fiecare se dezvolta in felul sau. Sa-ti dau un exemplu:
Mama mea cand era la liceu, avea un coleg in clasa, cel mai mic dintre toti. Apoi, la terminarea liceului, era cel mai inalt din clasa, ii intrecea pe toti cu cate un cap. Deci, nu-ti face griji daca acum esti mai scund, mai ai destul timp sa cresti. La 11 ani, abia incepi cu adevarat sa te dezvolti. Pe la 18 ani, te vei oprii complet din crestere, atunci vei putea stii cu adevarat daca esti scund sau inalt.happy
O zi buna iti doresc, Paul! happy