| Catafu a întrebat:

vreau sa imi fc un nou id ma cheama ally... vreau idei de id cu numele meu dar fara alynutza sau booble sau dark sau pink sau smechera sau chestii din astea... sper sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| BiancaByb a răspuns:

Ally_justme.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa la intamplare, cu ochii inchisi o litera, apoi deschide-i si vezi ce a iesit. Daca merge, inchide-i la loc si apasa o alta, apoi o alta, pana iti place ce a iesit. Mai sterge cate o litera daca nu merge sau nu iti place. Poti sa bagi si cifre, daca vrei, va fi un ID mai special...asa am facut si eu si imi place rezultatul; ma simt oarecum mandra ca mi-am gasit inspiratia atunci cand simteam ca e zero. Vezi, Fhag78!