| anonim_4396 a întrebat:

Hi world! ce parere aveti de Britney Spears(dupa toate grozaviile pe care le-a facut)eu mai ascult cateodata melodii de ale ei, canta frumos.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru mine a contat si va conta mereu muzica. Eu o apreciez foarte mult. Inca mai ascult melodiile ei cu mare drag. A avut ea unele probleme pe plan personal, dar asta e viata ei personala. Noi putem doar aprecia sau nu muzica ei. Si eu o apreciez. Fiecare artist mai face greseli uneori. Sa stii ca nu e chiar asa de usor sa fii o celebritate. Chiar Britney spune asta : http://www.youtube.com/watch?v=yqQiAfQ8erU

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Imi plac unele melodii love struck.cum ar fi: everytime, radar, 3, break the ice.Este draguta si chiar nu era nevoie sa faca toate chestiile alea, pentru ca era una dintre cele mai mari cantarete si chestiile alea nu au fost bine primite de public happy

| JustMe a răspuns:

Si mie imi plac mult unele melodii de ale ei si le mai ascult uneorihappy

Răspuns utilizator avertizat
| ReadyToHelp a răspuns:

Nu eu personal nu ascult melodiile ei chiar daca sint frumoase pentru ca ca persoana este rea si nu imi plac asa oameni

| Lady_4667 a răspuns:

Pot să spun că Britnez Spears este una din cântăreţele mele favorite.
În legătură cu grozăviile ei... să fim serioşi fiecare om"o dă în bară"cu câte ceva, doar că ea trece cu bine de fiecare boacănă a ei. Mie mi se pare OK atitudinea ei faţă de paparazzi.
Ţine-o tot aşa, Britney! =]]

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Mie imi place foarte foarte mult de ea, chiar si viata ei personala. Am admirat-o intotdeauna pentru ca a facut doar ce a vrut si nu s-a comportat intotdeauna ca o diva doar de dragul Hollywood-ului. Am toata discografia ei. Inca imi place sa-i ascult hiturile, dar si melodiile mai vechi.
De abia astept sa apara noul ei album. Sunt sigur ca va fi ceva tare.
Luv Brit

| Flowerz a răspuns:

O ador!