| anonim_4396 a întrebat:

Hi5/Facebook/Twitter sau alt site (specificati care)? Motivati`va raspunsul.

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Twtter-ul e viata mealove struck pentru ca ceva cu oameni din toata lumea.

3 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Nu vad de ce ar fi Twitter in concurenta cu Hi5 sau Facebook.hee hee

| aty91 a răspuns:

Facebook sau MySpace :X

| anyska a răspuns:

Facebook... Are multe jocuri, aplicatii, in coparatie cu hi5 e de 500 de ori mai bun si nu intra pe el toti'' smecherii''. Despre twitter nu stiu. am auzit de el dar nu m-a convins sa-mi fac cont