| puf1992 a întrebat:

Hie.Am o intr.si eu. O prietena imi tot spune sa nu mai intreb nici un baiat daca ii place de min? eu am intrebat`o de ce si ea o spus ca nu`i bine, ca fac o greseala. de ce? sa fie o greseala? eu nu prea cred? are ceva? big grin

1 răspuns:
| elenita_7894 a răspuns:

Pai ar cam fi...mai ales daca tipul este in grup cu prietenii...ar fi jenant, dar e si bine daca vezi ca te place si ca tineti legatura eu cred ca e bine. dar eu zic asa:uneori e bine, alteori nu e deloc bine love struck!

Sper ca te.am ajutatlove struck

Fundita plsslove struck