| ioannaxa a întrebat:

Buna tuturor. imi place de un baiat si i-am spus-o l-am intrebat si eu si a spus ca asa si asa. prietenul lui imi spune ca ma place mult dar ii este rusine sa ma intrebe daca doresc sa fiu cu el. si mie la fel. CUM SA IL INTREB?sad
dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Pai daca tot ai avut curaj sa-l intrebi daca te place,fa-ti tupeu si stai mai mult cu el, simtiti-va bine si tot cu tupeu ii spui, ce ai zice sa incercam sa avem o relatie impreuna.imi place f mult de tine cred ca ar fi totul ok.sau ma rog ceva in genul sa ii zicihee hee