| MicutzaaPooh a întrebat:

Hiii! maine dau o mica petrecere cu cele mai bune prietene ale mele si vrem sa ne uitam la un film horror. Ce`mi recomandati? vreau cel mai horror film laughing mersi :* pupici all :*:*:X:X

5 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Black Christmas...va spun ca o sa incremeniti :o

| Lollypop a răspuns:

The Grudge 1, 2, 3.
The unborn
Drag me to hell

| Sofia08 a răspuns:

The ring, shutter, lumea de dincolo, infern de ziua indragostitilor, one missed call si sillent hill -asta mi s-a parut cel mai ingrozitor filmpe care l-am vazut, si apoi mi-afost frica vreo trei zile...loltongue Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Casa de Ceara(e chiar horror) sau Final detention

| camelia24 a răspuns:

Am vazut multe filme horror, dar la unul singur am fost foarte speriata.
Shutter. L-am vazut in seara de revelion, crede-ma nu ai sa regreti daca te uiti la el. Daca nu vrei sa il vezi pe asta sau l-ai vazut iti dau un site si iti alege. Nu uita daca nu ai vazut Shutter ar trebui sa te uiti la el:X
http://www.cinemarx.ro/filme-horror/
Sper ca te-am ajutat!
PS: Distractie placuta la petrecerea in pijama:*:*