| Hibriiiid a întrebat:

Hiiii.Pe 30 octombrie plec un week-end (2 zile-1 noapte) intr-o excursie cu cativa colegi. Cum avem doar o noapte as dori si eu cateva jocuri pe care le-am putea juca.Si...am vrea sa facem cateva farse unei colege atunci cand doarme (daca mai stiti farse si pentru atunci cand se trezeste este si mai bine). Multumesc anticipat tuturor!

Răspuns Câştigător
| ticaela a răspuns:

Sau puneti pasta de dinti pe clantele de la usile colegilor rolling on the floor

1 răspuns:
| skitymiau a răspuns:

Jocuri macao, sah, remi si farse daca vreti sa durese pana dimineata datii cu pasta de dinti pe fata sau cu carioca dar trebuie sa doarma