| fanmichaeljackson a întrebat:

Himenul elastic se mosteneste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare celula din corpul tau poate fi o mostenire genetica. Prin urmare, da, poti mosteni "calitatea" asta. Dar asta nu inseamna ca poti face "acrobatii extreme", daca intelegi ce vreau sa spun.

3 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Din cate stiu eu, nu.Himenul nu e ereditar.

by daiiwinking

| moonY a răspuns:

Da, la mine e traditie de familie.circula, prin testament, din mana in mana, in ziua in care implinim 18 ani. bunica l-a primit si ea, apoi i l-a inmanat mamei, mama i l-a pasat surorii mele, apoi a ajuns la mine.
eu m-am hotarat sa'l vand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.fistecare cu himenul ei. o fiica nu poate folosi himenul maicasi.fiindca e deja folosit hahaaaa.si nici nu e igienic, de compatibil, nu stiu.