| Ema1234 a întrebat:

Hm. spuneti-mi sh mie niste "porecle"thinking dragute.
Dar ceva legat de MADALINA. Pana acum mi se spunea "madu" dar cineva mi-a zis ca este o porecla foarte stupida. Dra nu prea o consider asa de naspa. Dar atata timp cati ceilanti o considersad. Spuneti-mi parerile si daca puteti sa infiltrati si o porecla mai draguta ar fi >perfect:"
Si spuneti-mi si cum sa fac sa adapteze lumea la noua porecla.thinking Pe care inca nici macar nu am >gasit-o:"

Răspuns Câştigător
| alessia a răspuns:

Măddy...
dalyna
lina
malina-maslinalaughing)
ada
mdalina
mada
mina
alina...
maly
etc.nu mai stiu acum.si despre cum ai putea sa faci lumea sa se adapteze la noua ta porecla.simplu.ei cand te striga u spui. una dintre poreclele care iti place.asa am avut o colega in clasa si a functionat...se vor obisnui repede daca tot le spui porecla noua.
bine sper ca am fost de ajutor.
pa-pa:*:*

14 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Madi, Maddie, Madux, Madutsa, Mady, Mada, Madyx.
pai poti sa iti pui numele asa pe mess ca sa afle mai multi sau pe hi5thinking sa spui la prieteni sa incerce sa te strige asa si se vor obisnui probabil:*

funda?love struck bftbatting eyelashes

| speranata a răspuns:

Mede asa are porecla o colega de-a mea
madutza
madi
madu

| cryssa a răspuns:

Maddylaughing

| Ofiintă a răspuns:

Si eu am avut in clasa o madalina si toti ii ziceam Mada

| hfkjgkjfg a răspuns:

Madu e destul de bine, dar ce spui de Madut ( tz), Madi sau Mada? Sunt chiar foarte dragute iar madalina este un nume foarte frumos!

| hfkjgkjfg a răspuns:

Madu e destul de bine, dar ce spui de Mădă, Mădi, Măduţu sau Mădălinuţa? Dar nu cred ca ai nevoie de porecle neaparat, ca Madalina e un nume chiar dragut!

| florina_8116 a răspuns:

Mady, mada, madutza, madutzy. cred ca ar trebui sa le spui in fata ca te-ai gandit sa-ti schimbi "porecla"

| NimeniCelebru a răspuns:

Madalina Bubulinaa:X

| NimeniCelebru a răspuns:

Madalina Bubulina sau Bubu:X:X

| LuSsSy a răspuns:

Iti poate zice.mady.am o prietena cu asa nume.schimbati numele la idu.hi5.si as apoate reusesti sai faci sati zica mady.bafta.funda?big grin

| amy_1224 a răspuns:

Mada, Mady

| mitzuska15 a răspuns:

Pai ce zici de mada? sau ali sau alina sau alinutza...cam atat
altele nu mai stiu...

| bebitzaa a răspuns:

Madiilove struck

| AndreeaDeliaKidlyadk a răspuns:

Mydy.
Madalush.
pai. daca iti zic. sa spunem,, madu,, tu zici.,, nu nu, mi se zice mydy sau madalush.chestii