| ZuzuliinaEDjAndra a întrebat:

Funda. O prietena de-a mea e invidioasa pe mine pentru ca eu am o porecla (Zuzuliina), si toata lumea ma striga asa iar pe ea o striga pe nume (nu ii place numele ei). Spuneti-mi si mie va rog niste porecle dragute si amuzante pentru o fata.love struck

2 răspunsuri:
| MasterGoldX a răspuns:

Miky, sisi, nini, spioana, mamica, rocky, zanzibela, bella, buclisoare, pisi, bitzi, bonnie, afrodita, venus, papausha, katy...

| VampDiaries a răspuns:

Avrilika, Solașu, Cocacolka, Albastrika, Karmelka, Nr 1 in the world