| anca_6256 a întrebat:

Hmm... vreau sa-mi sterg pozele de pe hi5 dar vreau sa imi ramana comm-urile. Ce facwaiting? Cum facwaiting? crying Va rog ma ajuta careva? K nu stiuthinking Msz:*

4 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Nu se poate asa tongue mai ales ca acum nu ne lasa cu CSScrying

| oanamaria a răspuns:

Stiu prin ce trecilaughingla hi5urile facute cu mai mult timp in urma se poate face asta si am intrebat mai multe persoane daca pot face asta insa mi-au zis ca nu se poate... dar tot am sters pozele...am dat comuri la unii si mi-am recapatat aproape numarul de comm-uri. e vorba de popularitate totusilaughing. acum ca am noua de versiuna de hi5 beta tot nu pot face astasad

| Mamamare a răspuns:

Nu poti sa stergi poze dar si in acelasi timp sa nu ti se steara comurile.Si eu acum mi-am sters cateva poze si mi s-au sters 900 si ceva de comurii...Si am sters maxim 10 poze. Dar cu timpul mi le fac iarasilove struck. Dar mai bine fa-ti un album si il restrictionezi.Incat sa nu-l vada nimenia:*

Bye byewave
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne si astia dp hi5. ce naspaa ca nu s mai pot dar unii ink pot sterge din ele si comurile s ramanawaitingcrying