| anca_6256 a întrebat:

Hmm... vreau sa-mi sterg pozele de pe hi5 dar vreau sa imi ramana comm-urile. Ce facwaiting? Cum facwaiting? crying Va rog ma ajuta careva? K nu stiuthinking Msz:*

7 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Pai, daca stergi poza nu e normal sa se duca si commenturile? Sincere regrete, pupici

| BlackButterfly a răspuns:

Nu ai ce sa faci sau cum sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceeasi pb. vreau sa sterg pozele. dar la profil vreau sa ramana nr de commuri.am vaz ca se poate dar nu stiu cumstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tov nu are nicio poza si are 1700 si ceva de commstraight face...
dc?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

oh go on
nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ggf

| anca_6256 explică:

Ee mersi oricum:* dar tot am sters din poze dar mi-am recuperat commurile pe care le-am avut la pozele pe care le-am sters:*>big grin