| Miinato a întrebat:

Holaa; ]. Ideii de jocuri petru petrecere in pijamale. vom fii doar 3 fete, dar vrem sa ne distramm dddddddddd

Răspuns Câştigător
| l1feincolor a răspuns:

Buna,.puteti face multe lucruri., puteti sa faceti karaoke, sa jucati diferite jocuri cum ar fi : sa scrieti pe niste biletele diferite chestii [ cum ar fi sa canti ceva ] pe urma sa trageti fiecare cate un biletel,. sa jucati diferite jocuri de strategie,, Monopoly.,, sau puteti face o prajitura sau niste bauturi,. ar fi distractiv happy,. chestii de genul asta., Distractie placuta :X
Funda!? happy

1 răspuns:
| cumsablog a răspuns:

Well, alcoolul deschide mereu spiritele si buna dispozitie. Incercati sa jucati "Eu niciodata" (cauta pe google daca nu stii) si sigur veti afla mult mai multe despre voi!