| andreeapop14 a întrebat:

Hristos a Inviat!
Am si eu nevoie urgent de un raspuns. Am inceput de curand sa joc un joc care se numeste Saints Row the Third si am ajuns la misiunea a 3 /a si trebuie la un moment dat sa urmaresc un mafiot cu elicopteru si nu stiu cum se piloteaza. Ma poate ajuta cineva? Am nevoie urgeeeent! Funda + Vot! va rog. Fara raspunsuri inutile.
M ultumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| thund3r10 a răspuns:

Pai ca sa te ridici cu elicopterul tii apasat tasta shift si casa cobori tii apasat tasta ctrl....pentru a merge in fata apesi W sa faci dreapta apesi D pentru stanga A pentru inapoi apesi S iar ca sa faci mai repede dreapta sau stanga apesi space+A sau D(depinde cum vrei sa te duci).