| Cami_1808 a întrebat:

Http://aromedeliteratura.blogspot.com/
Buna! Asta e blogul meu :)
Astept pareri :)

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

salut cami e un blog superb chiar te pricepi la asta si ma bucur ca in Romania mai exista oamenii care apreciaza literatura numai bine pupuicihappy

5 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

Omgg! :Xlove struck:X
ce poze faine love struck

| Simplicity a răspuns:

Salut mie mi-a placut foarte tare blogul tau! gasesti lucruri interesante si metaforice! as dori si eu sa-mi fac unul (legat de literatura ) dar inca nu m-am decis!
p.s. daca doresti poti sa-mi scrii cateva sfaturi sau idei ))

| Andra_7621 a răspuns:

Este f interesantsmuglove struck succes in continuare vreau si eu sa-mi fac un blog da nu stiusadma ajuti? andrutzza_buburuzza daca vrei baga-ma in lista si vorbim papa:*

| blahblina a răspuns:

day dreaming esti uimitoare... Felul in care scrii, pozele, totul...
Uau...

| Cami_1808 explică:

Multumesc foarte multhappy tuturor.
@simplicity ar fi mai simplu daca mi-ai lasa id-ul tau.
@Andra, te-am bagat in lista.