| anonim_4396 a întrebat:

Http://bratariprietenie.blogspot.com Credeti ca preturile sunt prea mari, sau ce ar trebui sa fac sa am mai multe comenzi?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Prețurile sunt relativ ok, însă nu ar trebui să depășească de 4 lei.
Sunt o mulțime de persoane care confecționează astfel de brățări, deci dacă prețul va depăși, nu vei avea deloc comenzi.
Ar trebui să faci mai ulte modele din culorile alb și roșu, pentru că lumea deja a început să cumpere accesorii și decorațiuni pentru Crăciun.
De asemenea, te poți folosi și de acest pretext; oferi două brățari la prețul de 7 lei, menționând că este vorba de o reducere în preajma sărbătorilor de iarnă.
Baftă!

| abcquiz a răspuns:

Poti sa le faci tu, si eu confectionez. doar cauta pe google "bratari din ata". nu trebuie sa le cumperi, dar daca tot vrei mie mi se pare cam mare pretul.