| Mi16 a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul Http://bratariprietenie.blogspot.com. Cum ar putea fi imbunatit?

Răspuns Câştigător
| alex19051988 a răspuns:

De genul sa cauti cuvantul "concursuri" pe Google si acolo intra pe toate site-urile din prima pagina si o sa gasesti o gramada de concursuri si care crezi ca ar fi mai atragatoare ca si premii atunci acelea sa le adaugi pe site-ul dumneavoastra ca si articol.

3 răspunsuri:
| alex19051988 a răspuns:

A-ti putea adauga niste concursuri ca sa vina cat mai multe persoane pe blogul dumneavoastra

| alex19051988 a răspuns:

A-ti putea adauga niste concursuri ca sa vina cat mai multe persoane pe blogul dumneavoastra.

| Mi16 explică (pentru alex19051988):

Poti da un exemplu? big grin