| Andruta a întrebat:

Http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do; jsessionid=5995716170829B1BD1F82EE7A6638130? userid=399962608
ce ar trebui sa mai fac? ce sa-i mai schimb?

9 răspunsuri:
| smile1 a răspuns:

Hmm.pai ar mai trebuii sa adaugi cateva poze ca esti simaptic.winking...ff tare profilul bv :*. funda pllzzz:*

| Gabitza a răspuns:

Buna.
Pai, este ok asa! happy

| Zmeura_5657 a răspuns:

Sa ti-l stergi.Nu stiu care A FOST chestia cu hi5, acum e cu facebook (care parerea mea e mult mai misto).Nu esti cool daca ai o pagina de hi5 si ai nume scris ''biEnCuTza''. Seriously, ma face sa ma gandesc la o pitzi, chiar daca ai numai 13 ani. JEEZ. straight face

| Zmeura_5657 a răspuns:

@ ε ♥ ●؃ƒчciaℓ Þagє ׃ჯ
straight face...Am zis eu cumva ca te cheama Biencutza?straight face

| Zmeura_5657 a răspuns:

straight face...Am dat un exemplu...straight face jeez!

| Andruta explică:

@zmeura am si facebookhee hee si my space si twitter laughing le am pe toate
si app nu ma cheama biencutza thinking

| Andruta explică:

P! nk-f*kin perfecthee hee
pur si simplu pune linkul la about me sau ori unde vrei laughing
dar la mine sunt unele modificari care sunt greu de explicat

| Andruta explică:

Citeste`ti commu`

| Dedeeee a răspuns:

Ce melodie este cea de pe fundal? e superba
si cum ai pus'o?big grin