| anonim_4396 a întrebat:

Http://laurachiri.tumblr.com/ Este un tumblr dragut? Tinand cont ca il am de 3-4 zile. Chiar am nevoie de pareri :o3
FUNDA + VOT la cea mai sincera parere

1 răspuns:
| Kamelia69 a răspuns:

Salut! sincer sa-ti spun, nu mi place fiind ma enerveaza fundalul cu cruci care imi oboseste privirea si nu ma pot concetra asupra imaginilor, dar am luat in vedere ca esti noua si cred ca mai ai un pic de muncit)dar muzica imi placeP.S. ai spus sa fim sinceri! succese mai departe) am si eu tumbrl : http://luciu.tumblr.com