| anonim_4396 a întrebat:

Http://laurachiri.tumblr.com/ Parere? :3 Sunt la inceput si vreau sa stiu parerea voastraa >:"

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna imi place e si melodia frumoasa

| Axys a răspuns:

Esti tare happy imi place imeginile si melodia e buna happy potrivita cu imaginile
bv

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ti-am mai scris odata sa schmbi fundalul acele cu crucii intoarse, ce vrei sa vedeam ca aia s-a drogat si ca prietenul ei incearca sa o scape, bun! este bun mesajul, continua dar mesajul cu cruciile in jos denota altceva

| Trolozaur a răspuns:

Daca te uiti 0.25 de secunde la fundalul ala faci crize epileptice, nu recomand.