| Alina_6360 a întrebat:

Http://mylifeasnobodyknowsit.wordpress.com/my-story/

Pagina noua :)
Si ca de fiecare data, astept pareri si idei pentru blog: subiecte pe care vreti sa le dezbat, sfaturi... orice e bine venit :)

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

E genial blogul tau si ma regasesc perfect in unele posturi. Descri perfect descoperirea "vietii" din perspectiva unei adolescente. Bravo!happy

4 răspunsuri:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

O poveste absolut emotionanta sa speram ca va avea puterea sa reziste tuturor greutatilor si sa uite cu timpul copilaria furata de certuri.
FAMILIA-NUCLEUL DE BAZA AL SOCIETATII!

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Si ti-am si dat de doua ori 5 stele...

| DizzyBulinute a răspuns:

Pai e f frum a app ti-em dat 5 steltze dar ai mai putea pune ceva pe fundal sau o mel adecvata succes si felicitari pentru blog

| Alina_6360 explică:

Va multumesc tuturor happy