| Alina_6360 a întrebat:

Cateva pareri sincere, va rog?
http://mylifeasnobodyknowsit.wordpress.com/

5 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Ador povestea din postul " Is it true? ". Imi place cum scrii, ar trebui sa te axezi mai mult pe povesti. ai ceva de aratatwinking

| DoarOana a răspuns:

Buna Alina,
Tocmai am citit pana acum 2 postari de-ale tale si imi plac foarte mult. Imi place ca folosesti expresii, ai o exprimare cooerenta si esti organizata. Ma intorc acum sa citesc si restul postarilor.
Pa, pa

| Elenna219 a răspuns:

Ce poveste frumoasa... de ceva timp imi plac chiestiile astea romantice :X

| Elenna219 a răspuns:

Oana a spus ca ai mai postat creeatii, imi dai si mie te rog?:Spuppy dog eyesbig grin

| Alina_6360 explică:

Multumesc mult pentru sfat, o sa fac tot posibilul sa-l urmez. Sunt cam nesigura pe mine atunci cand vine vorba de creatie si tocmai din cauza asta am incercat sa va intreb ce credeti, deci...iti multumesc si de fapt, va multumesc tuturor celor care imi raspundeti la intrebare, fie in mod pozitiv, fie in mod negativ...pentru ca orice opinie e bine venita happy