| Un2Kaciok7Trei a întrebat:

Http://q.gs/1imYX ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| Georgica03 a răspuns:

Daca te referi la reclama, sus in dreapta scrie Asteapta 5 secunde. Dupa ce a disparut apare un buton cu Sari Peste.Da-i clic pe el si ajungi la site-ul dorit.

Asta este o reclama, daca da-i clic pe ce este in reclama calculatorul tau se va umple cu VIRUSI asa ca ai grija si fa cum ti-am spus eu.Ma bucur ca am putut sa te ajut.

| Georgica03 a răspuns (pentru Georgica03):

Daca te referi la filmulet .....aaaa.....este o prostie facuta de prosti renumiti si sper ca nu iti plac.