| `KiddO` a întrebat:

Http://sadtodaysadtomorrow.blogspot.com/ Ce parere aveti, huh? :).

1 răspuns:
| Miha1308 a răspuns:

E foarte interesant blogul tau si imi dau seama din ce ai scris ca iti place doarte mult baschetul. E frumos cum ai pus totul doar ca un sfat pe viitor, indeparteaza tristetea din viata ta si bucura-te de viata.Viata e frumoasa asa cum o avem si cum ne-o facem pentru ca nimeni nu a promis sa fie totul usor.Multa bafta!:* si ai grija de tine.

Miha