| `KiddO` a întrebat:

Http://sadtodaysadtomorrow.blogspot.com/ Ce parere aveti? :) Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Titlul se "asorteaza" cu, continutul blogului. Design-ul este perfect. Felicitari pentru blog! happy

P. S : Dupa ce te vei "descarca" prin intermediul acestui blog sper ca te vei simti indeajuns de bine cat sa mai faci inca un blog cu numele "HappyTodayHappy4Ever" fiindca sunt sigur ca sunt multe chestii ce ar trebui spuse si la partea aia. ^.^

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dragutz!

| `KiddO` explică:

@Ronnix : intr-adevar sunt.sad da nu pot sa ma gandesc la fericire cand toti se obosesc sa ma faca sad sad