daniela
| daniela a răspuns:

Doamne... mai rau de ata nu se poate

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ti-ai dat seama ca e o campanie, nu un accident real, campania e justificata insa posturile TV sunt platite pentru asta, iar la protv ca si la restul posturilor TV si radio comerciale e foame mare cu criza...cam asta e apropo-ul lorwinking In Romania nu sunt convins ca ar avea acelasi impact, dar macar ar fi bani folositi util. Romanii sunt la alt nivel de civilizatie undeva cu mult in urma galezilor, la noi ar trebui sanctiuni care sa ii scoata din joc pe turbulenti, nu cred ca ajunge reclama TV.

auran
| auran a răspuns:

Groaznic, cum am putea oare infrana acest teribilism al adolescentilor si nu numai...parinti fara copii si copii fara parinti...si cand te gandesti ca la noi in tara sunt o gramada care au obtinut carnetele de sofer pe bani si relatii...

| adyth a răspuns:

Bun filmul... dar, copii or sa'l ia in gluma...

| optimista_5827 a răspuns:

Copii astia. sunt un pericol la volan.preamult teribilism si inconstienta. copii fiti mai atenti pentru ca viata e doar una, iar parintii v-au crescut cu drag sad

| ingeras14 a răspuns:

Vaisad...chiar k VIDEO SOCANT....saracul copil(ala mic)crying....Acuma imi dau seama de ce mi asa frica cand is in masina:yawn...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu am privit filmuletul, dar atentie tuturor la volanwinking