| anonim_4396 a întrebat:

http://www.2shared.com/file/AAwmeH9q/sandurov11.html
Azi mi l a dat un prieten, cica e un program cu care aflu parolele prietenilor de pe facebook. Mi a si aratat, trebiuie doar ca victima sa fie adaugata la prieteni in lista. Cand am ajuns acasa nu mi a mai mers. Voua va merge?

3 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Ieri, am gasit in pagina mea de facebook ceva ce nu am adaugat eu: doua cauze cica. Sau am luat-o razna, ma paste scleroza?

| kestor a răspuns:

@Little iti spun sigur ca merge, uite acum i am dat la verisorul meu si i a mers. Numai mie nu mi merge. De ce? Tie ti a mers?

| littlebluebutterfly a răspuns:

Nu te mai tine de prostii din astea! E o infractiune sa spargi parola cuiva asa ca stai cuminehee hee