| con12ro a întrebat:

Http://www.edigital.ro/......36893.html e buna aceasta tableta?

Răspuns Câştigător
| Mihaitzz a răspuns:

Avand in vedere ca tableta mea costa tot atat, si are 260 mb ram in loc de 512 mb, iar eu am android-ul 2.3, iar aceasta are 4.0, da, chiar se merita!
Plus ca a mea are memorie 4gb, iar asta are 8gb.
La specificatiile date, chiar e buna, in raport calitate/pret!
Daca o cumperi, sa imi spui parerea ta despre aceasta!

Bafta!

| con12ro explică (pentru Mihaitzz):

Am primit-o.Este super buna, mai ales ca android-ul este de 4.0.3,nu 4.0, cum credeam, ti-o recomand tie si prietenilor tai.winking

| Mihaitzz a răspuns (pentru con12ro):

Ma bucur!big grin
Jocurile cum merg? Merg in lag?

| con12ro explică (pentru Mihaitzz):

Nu,nu prea au lag deloc, merg foarte bine!winking