| XatomisX a întrebat:

Http://www.emag.ro/......ru--pGH700 merita? sau imi recomandati altul? sunt incepator in domeniul fotografiilor

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! eu cred ca pentru inceput e destul de bun, dar daca stai bine cu bugetu, poti cere sfatul unui fotograf priceput si te va indrepta pe drumul cel bun in achizitionarea unui aparat profesionisthappy
mult succes!

| XatomisX explică (pentru caramela):

Am cerut sfatul si mi-au zis ca este foarte bun 16mp filmeaza full hd are blit incorporat si l-am gasit pe alt site la 700 lei

| caramela a răspuns (pentru XatomisX):

Atunci achizitioneaza acel aparat si foloseste-l la maximhappy
Mult succes!