| Alexandra_1925 a întrebat:

Http://www.facebook.com/Ms.CraZy.WoRld?ref=hl este o pagina chiar interesanta care da cele mai multe like uri primeste fundita

Răspuns Câştigător
| motolo9ve a răspuns:

Am dat multe like-uri pentru ca pagina asta chiar meritatongue

2 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Eu ti-am dat 2 like-uri si am mai zis si prietenilor.Imi place ca ai avut timp sa ofaci.e minunat.A as vrea sa reusesc si eu sa fac asa ceva.Bafta in continuare:*

| motolo9ve a răspuns:

Aww mersi de fundita da eu am spus-o deoarece chiar imi placetongue