| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Http://www.facebook.com/pages/Teenager/124087981091028?r ef=hl dati like? Cine imi da cele Mai multe funda si vot

10 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Nu. Ca-i acelasi gunoi de pagina cu patura bunica-mii drept coperta.

| SmilePleaseXoXo explică (pentru Mangustă):

Gunoi esti tu cu toata familia ta. Iar cine te crezi tu sa judeci? Hai siptil!

| Mangustă a răspuns (pentru SmilePleaseXoXo):

*nu exista cuvantul "siptil".
Sunt un utilizator al internetului, cu drept de exprimare libera. Precum nu imi cunosti familia nu ai dreptul sa comentezi, e aceeasi logica ca si "nu iti place muzica mea, esti gay!". Prin comentariul tau infantil asupra a ceva, ma repet, nu cunosti imi dai toata posibilitatea sa te cataloghez cu un grad scazut de inteligenta, de asemea si o lipsa acuta a materiei cenusii.

| SmilePleaseXoXo explică (pentru Mangustă):

Spune tipu care imi insulta pagina. Hai ca mare destept te crezi. Vrei nu vrei, nu esti cu nimic Mai presus decat mine.

| Mangustă a răspuns (pentru SmilePleaseXoXo):

Iti insult pagina pe care am vazut-o, deci nu pe tine. E ca si cum as citi un articol de ziar si mi-as spune parerea (foarte directa) despre el, nimic mai mult. Daca autorul este ofensat nu mai e treaba mea pentru ca eu am insulat ceea ce a facut, nu pe el in mod direct (pentru ca nu stiu nimic despre el, exceptand numele).
Din nou iti accentuezi lipsa de caracter si capabilitatea de a da un raspuns argumentat. De doresti, in continuare, sa faci chat la aceasta intrebare, pe o tema irationala din multe puncte de vedere, te rog sa imi aduci la cunostinta.

| Pricked a răspuns:

Am auzit ca pe aici umbla niste cersetori de like'uri. Daca dai de ei, raporteaza-i.

| SmilePleaseXoXo explică (pentru Pricked):

Daca nu ai nimic frumos de zis Mai bine carate!

| Pricked a răspuns (pentru SmilePleaseXoXo):

Inainte de a ma critica, uita-te la tine.

P.s.: "carate" = cara-te;

| SmilePleaseXoXo explică (pentru Pricked):

Dap, oamenii din ziua de azi cand nu gasesc o replica buna se iau de greselile gramaticale, de parca ei nu fac. Esti varza tipu!

| Pricked a răspuns (pentru SmilePleaseXoXo):

Cati ani ai? 10, cumva?
Inainte de a gasi o replica buna, ar trebui sa stii cum s-o scrii, nu?

Apropo, oamenii din ziua de azi nu prea mai respecta regulile de gramatica si de punctuatie (vezi SmilePleaseXoXo).

Asa ca, tu esti varza, tipule!