| deel a întrebat:

Http://www.fetesibaieti.ro/magia_lui_david_copperfield.h tml poate sa-mi spuna cineva cum reuseste? caci chiar merge!

Răspuns Câştigător
| l0rre a răspuns:

Nu e nici o magie.
Putina atentie:
la inceput avem cartile\
K inima rosie,
J trefla
K inima neagra
Q romb
Q trefla
J romb
dupa ce iti zice sa iti alegi cartea le schimba,
acum avem cartile
Q rosu
K trefla
J inima rosie
Q inima neagra
K romb

Lamurit?
happy

6 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Wow cat de ciudat.Sincer nu-mi dau seama cum face.

| Adredemesconf a răspuns:

laughing E simplu, schimba toate cartile de aceea tu nu o vezi pe a ta...big grin

| Marcelino a răspuns:

Cum va puteti lasa pacaliti asa usor. Ce aveti mha?laughing Se schimba doar ordinea cartilor. E cel mai vechi truc.laughing

| Asdgjkjgs a răspuns:

Doamne!
a ghicit de fiecare data!
wow!
am un sentiment ciudat laughinglaughing
sincer habar nu am cum face asta dar ma bucur ca li s-a mai intamplat si altora(deci nu sunt ciudata) laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| deel explică:

Acum mi-am dat seamatongue scuze, dar chiar nu imi venea sa cred cand am vazut prima data dar acum am vazut ca a doua oara nu mai sunt aceleasi cartilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ghicit ma laughing
De doua ori.
Imi explica cineva cum face?