| blabla_1763 a întrebat:

Http://www.ramonateethblog.com/.cititi si vedeti ca scrie ca oferta expira chiar maine! daca il comand acum expira oferta? http://www.britewhite-smile.com/ro/ si at costa ca nu vad unde scrie pretul! FUNDA.

1 răspuns:
| zekquel a răspuns:

Cu chestia aia iti distrugi garantat smaltul dintilor.
De fapt cu orice fel de albire a dintilor iti vei distruge smaltul, dar cu asa-zisele tratamente pe care le poti face tu acasa este cel mai putin recomandat.

Daca vrei ceva de calitate cel mai bine este sa te duci la stomatolog si sa iti dea un tratament de albire eficace care sa fie si aprobat. Daca ti-e frica de stomatolog, nu-i nicio problema, ceri decat tratament de albire.