| ViVi a întrebat:

Http://www.trilulilu.ro/sor_23/5e2435ca9eb08a am vazut-o si pe asta
copii din curiozitate uite ce fac :)

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Stii care partea cea mai trista...
ca nu ii poti controla tot timpul (ma refer la copii din ziua de azi!)poate acasa ...parintii le interzic vizionarea anumitor programe... dar nu ii poti supraveghea 24 din 24!

12 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca asta vad in familia din care provin, lipsa de educatie duc la asemenea fapte, regretabil!

| Antrax a răspuns:

O doamne asta m-a socat

| ViVi explică:

Stiusad doamne ce ciudat

| Puiutz a răspuns:

Doamne:o. nu am vazut la stiri. pfuuu laughing). deci nici nu stiu ce sa ziclaughing). curiosi copilasiilaughing). mai. straight face. mai nou de toate se intampla. nu ma miroh go on.

Pa, pa>; d

| Casiana a răspuns:

Multumesc, este interesant sa vezi in ce hal au ajuns copiii din Romania...MSbig grinwinking!

| Ellena a răspuns:

Offfstraight face...
cred ca erau rromi, nu?
educatia cred ca este de vine, din pacatesad.

| WhiteWings a răspuns:

Dooamne fereste:O

nu ma asteptam sa aud asa ceva

sunt de`a dreptul socata

| viki a răspuns:

Doamne...straight facece mai fac copiii din ziua de azi...straight face
Bine ca au fost loviti cap in cap.big grin

| adelutsa a răspuns:

Nu pot sa-mi revin. Pfff la 7 ani...no commsad.

| nimeni_3927 a răspuns:

Frate..prea de tot. iasi castra.hahahhahahahhaha

| Official a răspuns:

Oh my god.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, draga, ai postat-o.
Ce fac parintii toata ziua?
Si de unde stiu despre asa ceva?
In romania totul se poate intampla!

bybye