| andraxx a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=BsF5EA-3ZeQ comentati si voi =))) dau funda pentru cel mai bun coment.:)))

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu stiu daca e tocmai de ras. Cred ca este de compatimit. Ai stat sa te gandesti de ce anume face tipa aceia ceea ce face? O face pentru ca pune accent pe fizic. Accent pus de barbat in primul rand, si-n final pus de ea. Acum nu face decat sa arate barbatului ceea ce doreste sa vada. Nu este doar vina ei sa stii. Daca barbatii din ziua de azi le spuneau fetelor ca, ratiunea conteaza, fii sigur ca nu mai apareau filmari penibile.

| Lavynya95 a răspuns:

DoamnelaughingNu pot sa ma abtin!laughing
Ceea ce face ea acolo se numeste dans, sau gimnastica?
thinking In fine...eu imediat imi reneg statutu de fata daca mai vad asa ceva!:O
Doamne, fetele astea nu se vad in oglinda ce penibile sunt? Cred ca raspunsul este urmatorul-NU!laughing
Doamne, sincer simt ca suntem inconjurati de inculti si de specimene pe cale de disparitie!

Răspuns utilizator avertizat